Het team van de Gaspard 2019-2020


Het team van de Gaspard de Coligny bestaat uit een directeur, een intern begeleider en uit leerkrachten die fulltime of parttime werkzaam zijn. Samen zorgen zij ervoor dat de leerlingen veilig kunnen spelen, leren en werken. Meer dan je denkt.

Groepsverdeling schooljaar 2018-2019

 
groepen: maandag morgen maandag middag dinsdag  morgen dinsdag  middag woensdag donderdag morgen donderdag middag vrijdag   morgen vrijda
   
   
   
g    middag
1 Deborah Deborah Deborah Deborah Deborah Deborah Deborah Deborah  
1/2 Esther Esther Esther Esther Esther Esther Esther Esther
2 Francisca Francisca Francisca Francisca Donné Donné Donné Francisca  
3 Sandra Sandra Sandra Sandra Johanneke Johanneke Johanneke Johanneke  
4
Marja
 
Margreet Margreet Margreet Marja Marja Margreet Marja  
5 Marian Marian Marian Marian Marian Hanneke B. Hanneke B. Hanneke B. Hanneke B.
6 Coco Coco Coco Coco Coco Coco Coco Coco Coco
7 Gabriëlla Gabriëlla Gabriëlla Gabriëlla Gabriëlla Gabriëlla Gabriëlla Gabriëlla Gabriëlla
8 Anne    Anne Anne Anne Anne/Heidy Heidy Heidy Anne/Heidy Anne/Heidy

Overig personeel:
Directeur (interim)           :Martha Broersma, directeur a.i.
IB (Intern Begeleider)      :Hanneke Maarleveldr (ma, wo, do)
Administratie                   :Ingrid van de Bunt (di, vr)
ICT                                :Heidy van Zoeren 
Vakleerkrachten muziek   :Johanneke van NIeuwkasteel & Marja Prins
Vakleerkracht plusgroep   : Marja Prins
Vakleerkracht gym           :Charro Mooy & Randolph Rijsdijk
Beheerder/Conciërge        :Alice Hulzentop (ma, di, do, vr)
Hulp conciërge                :Hille van de Groep ( Ma t/m do. ochtend)



                                                                                                                      
Martha Broersma                                                           Ingrid van de Bunt                                                      Hanneke Maarleveld
Directeur                                                                             Administratie (di/vrij)                                               IB


                                                                                                              
Alice Hulzentop                                                              Esther Roskam                                                               Deborah Rozenberg
Conciërge                                                                           Groep 1/2                                                                          Groep 0/1


                                                                                                        
Francisca van der Neut                                              Donné Verhoef                                                        Johanneke van Nieuwkasteel
Groep 2/onderbouwcoördinator                        Groep 2                                                                          Groep 3/muziekleerkracht


                                                                                                                        
Sandra Bruins                                                               Marja Prins                                                                      Margreet van Olst
Groep 3                                                                            Groep 4/plusgroep/                                                    Groep 4
                                                                                               muziekleerkracht

                                                                                                            
Hanneke Breteler                                                      Marian Vosman                                                              Coco Steenbeek
Groep 5                                                                           Groep 5                                                                               Groep 6                                                           
                   
                                                                                                              
Gabriëlla van Dijk                                                    Anne Brouwer-Van Der Meij                                  Heidy van Zoeren
Groep 7                                                                          Groep 8                                                                                Groep 8/ICT